Skutečné elektrické SUV plné výkonu

SERES 3

Ceník / specifikace

Prodejní síť

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

DESIGN VOZIDLA

Městské elektrické SUV Seres 3 je automobil s robustním a sportovním designem, které svým majitelům poskytuje prostorný a praktický prostor v prémiové výbavě, který ocení při jejich společných ekologických cestách. Nový elektrický pohon je nejen šetrný k přírodě a k rodinným financím, ale nabízí také dostatečnou zábavu na cestách.

Dongfeng Seres 3 pohání špičkový systém správy baterií. V Seres 3 najdete vše, co chcete mít v elektrickém vozidle bez kompromisů. Je inovativní, inteligentní, elektrické a bezpečné SUV. Nabízí vylepšené bezpečnostní systémy a technologie, kterým můžete naplno důvěřovat a přitom Vám nedovolí zapomenout na vzrušující výkon a jízdní vlastnosti.

Baterie LiFePO4 – lithium ferofosfátová baterie neobsahuje takzvané konfliktní kovy. Tento typ baterie má sice nižší energetickou hustota (přibližně 100 Wh na kilogram) jako například lithium-polymerové baterie, ale je výrazně bezpečnější. Dnes je LiFePO4 baterie známá jako nejbezpečnější technologie baterií s vysokým výkon s velmi dobrou životností.

Prostorný a praktický

5 místní plnohodnotné sedadla ze syntetické kůže Vás na vašich cestách zabalí do pohodlí vysoké kvality, přičemž sedadla jsou obklopeny praktickými úložnými prostory.

Robustní a sportovní

Velká a robustní přední maska spolu s mírně zaoblenými ostrými sportovními liniemi spolu s dlouhými a úzkými světlomety ve Vás vyvolají ty správné pocity, které očekáváte od vašeho elektrického městského SUV.

Výběr režimu jízdy

Seres 3 Vám pomůže myslet na všechny styly Vaší jízdy. Můžete si zvolit mezi 3 jízdními mody jako je: Komfort / ECO / SPORT

Bezpečnost

O vaši bezpečnost na silnicích se stará nejmodernější skelet karoserie s vysoce pevnostní oceli. Elektromobil je vybaven až 6 air-bagy. Elektromobil Vám nabídne pomoc od asistentů jako je např. rozjezd do kopce, pomoc při sjezdu z kopce, HSA, DHA, PEPS, TPMS, tempomat a mnoha dalších

Lithiové baterie

Ve voze jsou použity nejnovější lithiové baterie s kapacitou 53,61kWh, které Vám dopřejí nadstandardní dojezd v rámci elektromobilů. Díky této nejnovější baterii víte využívat vaše vozidlo plnohodnotně i jako první vůz ve vaší rodině. V případě, že vaše vozidlo je třeba již dobít, tak to víte zvládnout za 30 minut z 20% na 80% kapacity baterie.

Digitální kokpit a multimédia

Po nastoupení do vozidla Vás doslova obklopí prémiové technologie jako je digitální kokpit spolu s 10,25 palcovým multimediálním systémem. Takto velkou obrazovku využijete i při parkování kdy využijete 360 ° panoramatický přehled kolem Vašeho vozidla. Vozidlo Vám také nabízí bezdrátové nabíjení telefonů.

Galerie

Technické parametry

Základní parametry  
Délka (mm) 4385
Šířka (mm) 1850
Výška (mm) 1650
Rozvor (mm) 2655
Světlá výška (mm) 180
Hmotnost (kg) 1765
Výkon a dojezd
Maximální výkon (kW) 120
Max. točivý moment (Nm) 195
Plně elektrický dojezd WLTP (km) 331
Baterie
Kapacita baterie (kWh) 52,65
Pohon
Pohon Pohon předních kol

*Zobrazení vozidel na fotografiích a grafikách má ilustrační charakter a může se lišit od reálného provedení vozidla v závislosti např. od výbavového stupně, nebo verze vozidla.