Název značky vychází z anglického slova „Voyage“, které odkazuje na plavbu luxusními zaoceánskými parníky napříč Atlantikem. Voyah má ambici přenést zážitek z cestování na moři do svých elektrických modelů.

Voyah Dream je aktuálně jedno z nejrychleji sériově vyráběných plnohodnotných elektrických super-MPV na světě, pokud jde o zrychlení z nuly na sto. Dvojice elektromotorů má kombinovaný výkon s kombinovaným výkonem 320 kW (435 k) a točivým momentem 620 Nm. S nimi dokáže VOYAH Dream zrychlit z 0 -100km/h za pouhých 5,8 sekundy. Interiér VOYAH Dream je precizně navržen tak, aby poskytoval prvotřídní zážitky všem pasažérům. S prostorným rozložením tento 7místný MPV nabízí jedinečné uspořádání sedadel 2+2+3, zajišťující dostatek místa pro každého, aby si mohl vychutnat rafinovaný luxus.

Vozidla si můžete prohlédnout nebo zakoupit v autorizovaných servisech v Trnavě, Košicích, Ostravě a v Praze. Servisování těchto vozidel je možné v jakémkoli autorizovaném servisu Dongfeng a Voyah na Slovensku a v Česku.

Odběr tiskových zpráv Dongfeng Motor Česko

Zde se můžete přihlásit k zasílání tiskových zpráv do Vaší emailové schránky. Tiskové zprávy obdržíte ihned po zveřejnění.

*Abychom Vám mohli poskytnout služby, o které prostřednictvím kontaktního formuláře žádáte, bude společnost Plastonic s.r.o., Nám. Osvoboditelů 3B 040 01 Košice – městská část Jih, IČ: 47182491, jako správce, zpracovávat Vámi výše poskytnuté osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.