Nejrychlejší MPV na světě

VOYAH DREAM

Ceník / Specifikace

Brožura

Predejní síť

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

Voyah Dream je aktuálně nejrychleji sériově vyráběné plnohodnotné elektrické super-MPV na světě, pokud jde o zrychlení z nuly na sto. Dvojice elektromotorů má kombinovaný výkon s kombinovaným výkonem 320 kW (435 k) a točivým momentem 620 Nm. S nimi dokáže VOYAH Dream zrychlit z 0 -100km/h za pouhých 5,8 sekundy.

Luxus a inovace v jednom
Objevte výjimečné funkce VOYAH Dream

Pusťte se do cesty plné luxusu a inovací s fascinujícím VOYAH Dream. Toto výjimečné elektrické MPV posouvá hranice prestiže a nabízí špičkové funkce, které zvýrazní váš zážitek z jízdy.

Vychutnejte si vyhřívaná a masážní sedadla v první a druhé řadě, poskytující dokonalý komfort pro vás a vaše spolucestující. Vzduchové odpružení přinese úžasnou plynulou jízdu, která vás pohltí do luxusního prostředí. Nechte se obalit křišťálově čistým zvukem špičkového zvukového systému DYNAudio.

VOYAH Dream je vybaven pokročilým čipovým setem Qualcomm 8155 s podporou sítě 5G, což vám zajistí rychlou a spolehlivou konektivitu. Využijte technologii rozpoznávání tváře řidiče, která zaručuje bezproblémovou autentifikaci a personalizovaná nastavení. Bezdrátové aktualizace softwaru vám zajistí neustálé inovace přímo ve vašem vozidle.

Zažijte další úroveň pohodlí s integrovaným systémem autonomní jízdy úrovně L2, který zahrnuje adaptivní tempomat, aické centrování jízdních pruhů, parkování na dálku a rozpoznávání gest. Tyto inovativní technologie zjednoduší váš jízdní zážitek a zajistí bezpečnost na nejvyšší úrovni.

Překročte hranice luxusu a technologií s VOYAH Dream. Obklopte se fascinujícími funkcemi, kde se nespoutaně luxus potýká s nejmodernější inovací. Připravte se na okouzlení novou érou excelence v automobilovém světě.

Elegance a prostor ve své nejlepší podobě
Cestujte v precizně vytvořeném interiéru VOYAH Dream

Interiér VOYAH Dream je precizně navržen tak, aby poskytoval prvotřídní zážitky všem pasažérům. S prostorným rozložením tento 7místný MPV nabízí jedinečné uspořádání sedadel 2+2+3, zajišťující dostatek místa pro každého, aby si mohl vychutnat rafinovaný luxus.

Pokochejte se v bohatě vybaveném interiéru VOYAH Dream, kde se prolíná exkluzivní řemeslo a pokročilá technologie. Prémiové materiály zdobí každý povrch, vytvářejí atmosféru sofistikovanosti a dokonalosti. Od jemného doteku měkkého nappa-eko-koženého materiálu po pečlivě propracované detaily, každý aspekt interiéru vyzařuje eleganci.

Rozměry tohoto elegance plně nadčasového vozidla jsou 5 315 x 1 985 x 1 800 mm a rozvor činí 3 200 mm, což zajišťuje dostatek prostoru pro všechny cestující.

Pětihvězdičkový bezpečnostní vývojový standard

Systém ochrany baterie pro všechny scénáře

Tělo z oceli s ultra vysokou pevností

Ekologický kokpit pro maminky a miminka

Ekologický kokpit pro maminky a miminka

Pětihvězdičkový bezpečnostní vývojový standard

Tělo z oceli s ultra vysokou pevností

Systém ochrany baterie pro všechny scénáře

Voyah Dream jako první v MPV představuje funkci „Magic Carpet“. Díky této revoluční funkci je jednotlivé tlumení CDC tlumiče aktivně měněno podle potřeby, což výrazně zlepšuje rovnováhu při zatáčení a zaručuje stabilitu provozu. Při akceleraci nebo brzdění kombinace tradičních spirálových pružin a běžných tlumičů způsobuje nadměrné zvednutí nebo naklonění vozidla. Díky funkci „Magic Carpet“ v modelu Dream se tlumení předních a zadních tlumičů dokáže okamžitě přizpůsobit, čímž se tato situace výrazně zlepšuje. Dokonce i při nouzovém brzdění a aktivaci elektronického stabilizačního systému udržuje vůz s funkcí „Magic Carpet“ stabilní postoj karoserie, zkracuje brzdnou vzdálenost a zvyšuje momentální stabilitu vozidla, neboť tlumení podvozku je přizpůsobováno v reálném čase.

Luxusní elektrické oboustranné posuvné dveře

Prvotřídní opěrky hlavy na spaní ve druhé řadě

Špičkový zvukový systém Dynaudio

64-barevné ambientní osvětlení

Skryté stolky

Nadrozměrný kufr

Galerie

Technické parametry

Rozměry mm
Délka 5315
Šířka 1985
Výška 1800
Rozvor 3200
Světlá výška 133
Výkon a dojezd
Maximální výkon (kW) 320
Maximální točivý moment (Nm) 620
Kombinovaný dojezd (CLTC) 605 km
Baterie
Kapacita baterie (kWh) 108,7
Maximální nabíjecí výkon (kW) 120
Pohon
Pohon Pohon všech kol

*Zobrazení vozidel na fotografiích a grafikách má ilustrační charakter a může se lišit od reálného provedení vozidla v závislosti např. od výbavového stupně, nebo verze vozidla.