Dongfeng je druhý největší výrobce automobilů v Číně s více než 50letou tradicí v automobilovém segmentu a roční produkcí více než 3,5 milionu automobilů. Nabízí různé modely osobních automobilů, SUV, malých nákladních vozidel, nákladních automobilů a autobusů se spalovacím nebo elektrickým pohonem. Je jedním z lídrů v segmentu ekologických vozů.

Prémiový model M-Hero patří pod křídla koncernu Dongfeng od výrobního závodu Dongfeng Motor Corporation Mengshi Automobile Technology Company. Nabízí ohromný výkon až do 800kW disponující s jednou z největších baterií na trhu o kapacitě 142kWh ve verzi BEV a plug-in hybrid typu EREV, které kombinují sílu elektromotoru s prodlužovačem dojezdu na bázi spalovacího motoru.

M-Hero 917 je impozantní SUV, které kombinuje ohromující výkon s robustní konstrukcí, komfortním interiérem a moderními technologiemi. Je to ideální auto pro ty, kteří hledají dobrodružství a chtějí zdolávat i ty nejnáročnější terény.

Více informací o modelu M-Hero 917 naleznete ZDE: M-Hero 917

Odběr tiskových zpráv Dongfeng Motor Česko

Zde se můžete přihlásit k zasílání tiskových zpráv do Vaší emailové schránky. Tiskové zprávy obdržíte ihned po zveřejnění.

*Abychom Vám mohli poskytnout služby, o které prostřednictvím kontaktního formuláře žádáte, bude společnost Plastonic s.r.o., Nám. Osvoboditelů 3B 040 01 Košice – městská část Jih, IČ: 47182491, jako správce, zpracovávat Vámi výše poskytnuté osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.